0517 234 234

om oss

Sleepships.nl är ett oberoende bokningskontor för charterfartyg. Vi har det största utbudet av fartyg i hela landet och kan därför erbjuda det lämpligaste fartyget för varje förfrågan. När du bokar hos oss betalar du samma fasta pris som någon annanstans. Styrs av de bästa råden. Våra anställda kan nås per telefon dagligen från 8.30 till 17.00. De hjälper dig gärna med sin yrkeskunskap i ditt sökande efter ett lämpligt sovande skepp. Förutom Sleeping Ships.nl finns också delen: Zeilende Ships.nl.

Företaget startade för mer än 18 år sedan i Franeker och har genom åren vuxit till en stark, pålitlig partner i chartervärlden. Kontoret kommer att finnas i Leeuwarden från 2020.

Vi vill presentera oss för dig:

Mark Jongedijk, verkställande direktör
info@slaapschepen.nl

Marlous Stock, försäljningsaffär
marlous@slaapschepen.nl

Anja Veenendaal, försäljning fritid
anja@slaapschepen.nl

Anita ten Velde, försäljningsfritid
anita@sleepingships.nl

Anne Wil Boterman, projektanställd
annewil@sleepingships.nl

Titia Huisman, bokföring
titia@slaapschepen.nl

Laura Steringa, Personal
laura@sleepingships.nl

Harry Wedzinga, webbutveckling
harry@slaapschepen.nl

Carina Hensbroek, SEO / Content manager
carina@slaapschepen.nl