0517 234 234

om oss

Sleepships.nl är ett oberoende bokningskontor för charterfartyg och en mellanhand i bland annat tillfälligt boende ombord på Rhenpassagerarfartyg. Vi har det största utbudet av fartyg i hela landet och kan därför erbjuda det mest passande fartyget för varje förfrågan. När du bokar hos oss betalar du samma fasta pris som på annat håll. Guidad av de bästa råden. Våra medarbetare nås på telefon dagligen 8.30-17.00. De hjälper dig gärna med sina yrkeskunskaper i ditt sökande efter ett passande sovfartyg. Förutom Sleeping Ships.nl finns det också delen: Zeilende Ships.nl. Du hittar också mer detaljerad information om tillfälligt boende ombord på passagerarfartyg på vår hemsida Hotel Ships.nl.
Företaget startade i Franeker 2010 och har under åren vuxit till en stark och pålitlig partner inom chartervärlden. Kontoret har funnits i Leeuwarden sedan 2015.

Vårt lag

Vi vill presentera oss för dig:

Mark Jongedijk, verkställande direktör
info@slaapschepen.nl

Marlous Stock, försäljningsaffär
marlous@slaapschepen.nl

Anja Veenendaal, försäljning fritid
anja@slaapschepen.nl

Anita ten Velde, försäljningsfritid
anita@sleepingships.nl

Titia Huisman, bokföring
titia@slaapschepen.nl

Marianne Smit, bokföring
marianne@sleepingships.nl

Laura Steringa, Personal
laura@sleepingships.nl

Harry Wedzinga, webbutveckling
harry@slaapschepen.nl

Carina Hensbroek, SEO / Content manager
carina@slaapschepen.nl