+0517 234 234 XNUMX

om oss

Slaapschepen.nl är en oberoende bokningsbyrå för charterfartyg. Vi har det största utbudet av fartyg landsomfattande och kan därför erbjuda det mest lämpliga fartyget för varje applikation. Om du bokar hos oss betalar du samma fasta pris som på andra ställen. Ledsaget av det bästa rådet. Våra anställda kan nås per telefon från 8.30 till 17.00 varje dag. De hjälper dig gärna med sin professionella kunskap om att hitta ett lämpligt sovande fartyg. Förutom Slaapschepen.nl finns också delen ZeilendeSchepen.nl.

Företaget startade för mer än 15 år sedan i Franeker och har under åren vuxit till en stark och pålitlig partner i chartervärlden. Sedan april 2018 finns kontoret i Wirdum.

Vi skulle vilja presentera oss för dig:

Mark Jongedijk, VD
info@slaapschepen.nl

Marlous lager, försäljning
marlous@slaapschepen.nl

Louise Simons, Försäljning
louise@slaapschepen.nl

Anja Veenendaal, Försäljnings fritid
anja@slaapschepen.nl

Ingrid van de Pol, Försäljningsfrihet
ingrid@slaapschepen.nl

Titia Huisman, Bokföring
titia@slaapschepen.nl

Harry Wedzinga, webbutveckling
harry@slaapschepen.nl

Carina Hensbroek, SEO / innehållshantering
carina@slaapschepen.nl