+0517 234 234 XNUMX

om oss

Slaapschepen.nl är en oberoende bokningsbyrå för charterfartyg. Vi har det bredaste utbudet av fartyg över hela landet och kan därför erbjuda det lämpligaste fartyget för varje begäran. När du bokar hos oss betalar du samma fasta pris som någon annanstans. Ledsagas av bästa råd. Våra anställda är tillgängliga per telefon varje dag från 8.30 till 17.00. De hjälper dig gärna med sin yrkeskunskap i din sökning efter ett lämpligt sovande fartyg. Förutom Slaapschepen.nl finns också avsnittet ZeilendeSchepen.nl.

Företaget startade för mer än 18 år sedan i Franeker och har genom åren vuxit till en stark, pålitlig partner i chartervärlden. Kontoret kommer att finnas i Leeuwarden från 2020.

Vi vill presentera oss för dig:

Mark Jongedijk, VD
info@slaapschepen.nl

Marlous lager, försäljning
marlous@slaapschepen.nl

Louise Simon, Operations
louise@slaapschepen.nl

Anja Veenendaal, Försäljnings fritid
anja@slaapschepen.nl

Titia Huisman, Bokföring
titia@slaapschepen.nl

Harry Wedzinga, webbutveckling
harry@slaapschepen.nl

Carina Hensbroek, SEO / Content manager
carina@slaapschepen.nl